О нас

Підприємство Юг-Тент працює на ринку України в сфері металокаркасного будівництва більш ніж 15 років. Власне сучасне виробництво та команда професіоналів дозволяє нам повністю контролювати якість продукції, на всіх етапах виробництва. Нам довіряють складні та ексклюзивні об'єкти у сфері промисловості, сільського господарства, спорту, відпочинку, благоустрою інфраструктури міста, громадських заходів. Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми створюємо ефективні, дизайнерські та практичні рішення, для всіх сегментів бізнесу та життєдіяльності людини враховуючи індивідуальні технічні вимоги нашого клієнта, незалежно від масштабу і складності замовлення. Наші клієнти з самих різних галузей своєї діяльності покладаються на досвід Юг-Тент і довіряють нам як компетентному партнеру. Наш професійний ріст не залишається непоміченим і 2015 році компанія Юг-Тент визнана Лідером галузі України.

Наша мета - стати гордістю індустрії України, еталоном в області виробництва і прикладом для наслідування. Саме тому ми постійно впроваджуємо інноваційні ідеї в дизайн та конструкцію наших виробів. Ми удосконалюємо якість цілодобово, без вихідних! На нашому сайті, для вашої зручності, ми виділили шість основних напрямків нашої діяльності:

Агропромисловий комплекс - цей розділ містить у собі всілякі конструкції і накриття для сільськогосподарської діяльності. Ангари, склади, зерносховища, сіносховища, теплиці та парники, ферми, корівники, свинарники, телятники, пташники, навіси та чохли для техніки.

Промисловість - в цьому розділі Ви знайдете об'єкти промислового призначення. Наприклад, ангари, складські приміщення, навіси для техніки, виробничі цехи, СТО, автомийки, технічні бокси і багато іншого.

Торгові об'єкти - цей розділ містить наші роботи у сфері оптової та роздрібної торгівлі. Павільйони, криті ринки, торгові ряди та торгові намети, різноманітні намети і тенти, навіси і маркізи, літні майданчики та конструкції для розширення торговельного майданчика, споруди для організації тематичних ярмарків і фермерських ринків та багато іншого.

Бізнес - тут ми покажемо Вам об'єкти для ведення бізнесу в сфері HoReCa. Літні кафе і ресторани, тераси, сцени і подіуми, кіноконцертні зали і криті дискотеки, різноманітні навіси, козирки, шатри, маркізи, парасолі і багато іншого. Ми зробимо Ваш бізнес комфортніше.

Приватний сектор - унікальні і неповторні вироби, які створять затишну атмосферу для Вашої родини. У цьому розділі ми покажемо вам свої можливості в сфері облаштування приватного сектора. Комфортні літні альтанки, зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики для ваших дітей та онуків, навіси для автомобілів, маркізи та інші сонцезахисні конструкції, намети і шатра парасолі, каркасні басейни і накриття на них, вольєри для собак, автоматичні і механічні ворота і багато іншого .

Спортивні споруди - тут ми раді показати Вам наші багатофункціональні дитячі майданчики, спортмайданчики і криті спорткомплекси.

Перейшовши в одну із запропонованих категорій, ви дізнаєтеся про наші можливості, побачите наше професійне портфоліо і легко зможете зробити замовлення, будь-яким зручним для Вас способом. Ми завжди відкриті до спілкування.