Промисловість і агропромисловість

Коровник
Коровник
Место расположения: Днепропетровская обл. Год: 2010 г. Материал: Металлоконструкция + тентовое покрытие (ПВХ). Пристройка из профнастила.
Докладніше
Промисловий навіс
Промисловий навіс
Навіс над олієпереробним вузлом на підприємстві «Херсонес»
Докладніше
Зерновий термінал ТОВ «Порт Очаків»
Зерновий термінал ТОВ «Порт Очаків»
Склад для прийому автомобільного транспорту, розміром 18х32м з механічними воротами, ТОВ «Порт Очаків» (Миколаївська область)
Докладніше
Прямостінний утеплений ангар
Прямостінний утеплений ангар
Ангар під рихтовочно-фарбувальний цех для автотехцентру Бебко-Авто
Докладніше
Ангар під складське приміщення
Ангар під складське приміщення
Комбінований ангар під склад площею 450 м/кв, м.Київ
Докладніше

ЮГ-ТЕНТ - лідер на ринку України виробництва швидкомонтованих споруд промислового призначення. Швидкобудовані ангари від нашого підприємства це доступне, економічно обґрунтоване і перспективне рішення для цілорічного зберігання вашого обладнання, різної техніки, готової продукції, зерна, овочів. Щодо призначення ми пропонуємо такі варіанти накриття конструкції споруди, як покриття з ПВХ (виробництва Корея), профнастил, сандвіч-панелі, гнучка покрівля, полікарбонат та ін. Наше підприємство підготує необхідний проект і виготовить надійний захист вашої техніки та обладнання від примх природи. Створимо комфортні умови праці людей обслуговуючих майбутню споруду. Виготовимо «під ключ» такі промислові об'єкти як ангари, складські приміщення, навіси для техніки, виробничі цехи, СТО, автомийки, технічні бокси, виготовлення промислових штор з ПВХ та багато іншого.